Targi i eventy

DOMOTEX 2018: Spotkajmy się w Hanowerze!

DOMOTEX 2018: Spotkajmy się w Hanowerze!

Już wkrótce 12–15 stycznia 2018 roku odwiedzimy niemiecki Hanower i weźmiemy udział w kolejnej edycji targów DOMOTEX. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

Już niebawem po raz kolejny odbędzie się jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży podłogowej – targi DOMOTEX w Hanowerze. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem UNIQUE YOUNIVERSE – tendencji do indywidualizacji produktów i usług.

W wydarzeniu tradycyjnie już weźmie udział firma Jawor-Parkiet. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska. Zobaczenie naszych produktów na żywo oraz możliwość konsultacji z naszymi ekspertami to tylko jedne z nielicznych atrakcji, które dla Państwa przygotowaliśmy. Obecność na targach to również możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i innych wydarzeniach towarzyszących, ale przede wszystkim unikalna szansa nawiązania kontaktów biznesowych.

Czekamy na Was w Hanowerze! Stoisko Jawor-Parkiet (D72) znajduje się w hali 13. Więcej informacji i program wydarzenia dostępne tutaj: http://www.domotex.de

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.