Targi i eventy

Domotex 2019: Oferta Jawor-Parkiet stawia na szeroką ofertę, jakość i nowoczesny design

Domotex 2019: Oferta Jawor-Parkiet stawia na szeroką ofertę, jakość i nowoczesny design

Zakończyło się jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży podłogowej – targi DOMOTEX w Hanowerze. To kolejna edycja, w której uczestniczyliśmy. Tradycyjnie też to właśnie tu odbyła się międzynarodowa premiera nowej kolekcji naszych podłóg.

Premiera nowej kolekcji podłóg

Podczas targów międzynarodowa publiczność miała okazję po raz pierwszy zobaczyć premierową kolekcję podłóg Jawor-Parkiet. Uczestnicy targów entuzjastycznie przyjmowali naszą najnowszą propozycję. Oprócz możliwości zobaczenia produktów „na żywo”, na stoisku firmy można było skonsultować się z naszymi ekspertami oraz porozmawiać o możliwościach współpracy biznesowej na nowych rynkach.

Podsumowując uczestnictwo naszej firmy na targach możemy stwierdzić, że szeroki wachlarz produktów, wysoka ich jakość oraz nowoczesne wzornictwo wpisują się w  aktualne potrzeby designerów oraz w obowiązujące trendy.

Jak co roku targi Domotex to jedna z naszych najważniejszych imprez targowych. Mimo zauważalnego spadku odwiedzających, na naszym stoisku odnotowaliśmy rekordową ilość rozmów handlowych. Targi to także okazja osobistego spotkania z partnerami biznesowymi i rozmów o możliwościach rozwoju biznesu. Nasze rokowania są optymistyczne. Liczymy, że wysoka frekwencja gości przełoży się w obecnym roku na nowe zlecenia – podsumował obecność firmy w Hanowerze Grzegorz Sadowski Dyrektor Handlowy Jawor-Parkiet.  

CREATE'N'CONNECT

Tematem głównym tegorocznych targów było "CREATE'N'CONNECT": nowe projekty dla połączonego świata. Odnosił się on do dzisiejszego megatrendu łączności. Łączność wpływa na każdy aspekt naszego życia, pracy i interakcji. Technologia i cyfryzacja przyspieszają ten rozwój, a nowe wzorce kulturowe i nawyki przejawiają się w nowym podejściu do tego, jak projektowane są rzeczy. Temat "powiązania" ma również silne symboliczne i emocjonalne aspekty. Dzięki licznym możliwościom projektowania podłogi odgrywają ważną rolę: stanowią fundament pomieszczeń, w których mieszkamy i pracujemy. Jesteśmy w stałym kontakcie z podłogami i podłogą, świadomie i podświadomie zawsze jesteśmy świadomi tego, co znajduje się pod naszymi stopami. Podłogi są integralnymi elementami projektu. Inspirują nas, dają orientację i stanowią scenę interakcji międzyludzkiej.


Domotex w liczbach

Tegoroczną edycję targów odwiedziło nawet 38000 osób, z 60 krajów. 1400 wystawców zajęło powierzchnię 90 tys. mkw.

Do zobaczenie za rok!
 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.