Targi i eventy

Dziennikarze z wizytą w fabryce Jawor-Parkiet

Dziennikarze z wizytą w fabryce Jawor-Parkiet

W czwartek, 2 lipca 2015 roku, naszą fabrykę odwiedzili redaktorzy kluczowych magazynów branżowych. Okazją do spotkania było uruchomienie nowej linii produkcyjnej Jawor-Parkiet.

W ubiegłym tygodniu w Nowym Mieście Lubawskim gościliśmy dziennikarzy z jednych z najważniejszych magazynów branżowych. Zaproszeni redaktorzy zostali zapoznani z zespołem firmy, mieli także okazję zobaczyć nową linię produkcyjną do profilowania wzdłużnego. Zaprezentowaliśmy, jak przebiega proces produkcyjny w fabryce Jawor-Parkiet. Pokazaliśmy również, jakie innowacyjne rozwiązania gwarantują nowo zakupione maszyny.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz przebiegu produkcji podłóg Chevron – najnowszej kolekcji Jawor-Parkiet dedykowanej do montażu we wzór jodły francuskiej. Redaktorzy docenili ponadprzeciętną precyzję urządzeń, pozwalającą na wykonanie cięcia pod kątem 30°, 45° lub 60° z dokładnością do 0,05°. Zwrócili również uwagę na dużą funkcjonalność maszyn, które skonfigurowane zostały na specjalne zamówienie firmy.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.