Targi i eventy

FertigDeska Luxury na Innovations@DOMOTEX w Hannoverze

FertigDeska Luxury na Innovations@DOMOTEX w Hannoverze

Innovations@DOMOTEX to kluczowy element międzynarodowych targów dywanów i pokryć podłogowych DOMOTEX, które odbędą się w dniach 17 - 20 stycznia. W strefie dedykowanej najbardziej innowacyjnym produktom zobaczyć będzie można m.in. FertigDeskę Luxury od Jawor-Parkiet.

Innovations@DOMOTEX to osobna strefa targów, w której wybrani przez kapitułę konkursu producenci, wystawiają produkty uznane w branży za najbardziej innowacyjne. Przez cały rok zainteresowane firmy mogły zgłaszać chęć udziału w konkursie. Spośród 330 zgłoszeń z 21 krajów jury wybrało 46 produktów. Jednym z nich jest nowość od firmy Jawor-Parkiet - FertigDeska Luxury.

Eksperci konkursu docenili FertigDeskę Luxury nie tylko za oryginalny design, ale także za funkcjonalność. FertigDeska Luxury to gotowa, ponad dwumetrowa deska z drewna dębowego. Deska dostępna jest w dwóch wersjach: Elegance i Classic, różniących się barwą i strukturą drewna. Wariant Elegance cechuje symetria usłojenia oraz jednolitość kolorystyczna. Będzie on szczególnie dobrze pasował do przestrzennych i bardzo reprezentacyjnych wnętrz. Wersja Classic jest bardziej dekoracyjna i zróżnicowana. Słoje na desce są nieregularne, tak samo jak i kolorystyka. Niepowtarzalny styl deski będzie doskonale współgrał z wykończeniem podmiejskich rezydencji oraz znanych ze swej prostoty aranżacji skandynawskich. Z kolei dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, że FertigDeska Luxury jest bardziej odporna na odkształcenia i pracę drewna oraz może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym. Deska jest czterostronnie fazowana, może być także poddana procesowi szczotkowania, dzięki któremu uzyskuje się efekt postarzania podłogi. 

Targi DOMOTEX to jedne z największych targów branży podłogowej na świecie. W tym roku w Hannoverze swoje produkty zaprezentuje około 1300 wystawców z 60 krajów. W ubiegłorocznej edycji konkursu Innovations@DOMOTEX w kręgu wyróżnionych znalazły się 2 firmy z Polski. Liczymy, że i w tym roku jury – na czele z projektantem Stefanem Diez – doceni polski design.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.