Targi i eventy

da5 media mix 9x

Jawor-Parkiet Design Awards - rusza 5. edycja konkursu na projekt wnętrza

Już po raz piąty zapraszamy architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów  wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty Jawor-Parkiet.

Piąta edycja Jawor-Parkiet Design Awards startuje 1 marca. W tym roku uczestnicy konkursu będą walczyć o nagrodę główną w dwóch kategoriach: projekt wnętrza i realizacja. Prace należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu, przydzielając wizualizację lub zdjęcie do jednej z czterech subkategorii: sypialnia, salon, pokój dziecięcy i przestrzeń komercyjna. Każdy uczestnik może zgłosić do rywalizacji maksymalnie 8 prac. Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2023 r.

Jury konkursu

Najlepsze projekty wnętrz i realizacje z zastosowaniem podłóg drewnianych Jawor-Parkiet wyłoni pięcioosobowe jury. Oceny prac konkursowych z ramienia Jawor-Parkiet podejmą się Grzegorz Sadowski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży oraz Sebastian Sklepik, Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz. Media wnętrzarskie oraz środowisko architektów reprezentować będą:

Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”. Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa,

Monika Bronikowska, współwłaścicielka pracowni HOLA Design, zdobywczyni wielu nagród w prestiżowych konkursach architektonicznych, w tym Red Dot Design Award,

Przemysław Szklarzewski, właściciel platformy Archidesk.pl ułatwiającej codzienną pracę architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.

 Czekamy na Twój projekt!

 - To już piąta edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards i niezmiernie cieszy nas fakt, że jego popularność z roku na rok wzrasta. W tegorocznej odsłonie dajemy architektom i projektantom jeszcze więcej możliwości zaprezentowania swojej kreatywności i twórczego potencjałumówi Grzegorz Sadowski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży Jawor-Parkiet. - Z tą myślą rozszerzyliśmy formułę wprowadzając podział na dwie kategorie: projekt i realizację. Ponadto uczestnicy tej edycji mogą tworzyć projekty w oparciu o jeszcze szerszą gamę naszych podłóg drewnianych. Bowiem do dobrze znanych kolekcji jak FertigParkiet, FertigDeska, Chevron, Design Experience, Luxury oraz Retro Collection dołączyła najnowsza Zero Waste, doceniona już za wzornictwo nagrodą Dobry Wzór 2022. Jesteśmy bardzo ciekawi tegorocznych projektów, bo piękne wnętrza z naszymi podłogami w roli głównej, to dla nas ogromna satysfakcja i powód do dumy.

Nagrody główne i wyróżnienia

Jakość, oryginalność, wartości wizualne oraz funkcjonalność przesłanych projektów, to cechy które będą brać po uwagę jurorzy, aby wyłonić najlepsze prace. Przyznane zostaną dwie nagrody główne (po jednej w każdej kategorii) oraz dwa wyróżnienia (po jednym w każdej kategorii).

Laureaci I miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł.

Nagrodami dla autorów wyróżnionych prac będzie profesjonalna sesja wizerunkowa oraz voucher na audyt mediów społecznościowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 maja 2023 r.


Szczegółowe zasady i warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie na stronie konkursu.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.