Targi i eventy

„Jawor-Parkiet League” – kolejna konferencja handlowa już za nami!

„Jawor-Parkiet League” – kolejna konferencja handlowa już za nami!

Od 19 do 21 czerwca 2018 r. na Mazurach po raz kolejny spotkali się partnerzy Jawor-Parkiet. Powodem była zorganizowana przez nas konferencja handlowa. Sprawdźcie, jak minął nam czas spędzony wspólnie.

„Jawor-Parkiet League”, czyli trzydniowa konferencja handlowa z udziałem naszych partnerów biznesowych i kluczowych dystrybutorów naszych produktów, tym razem była nie tylko okazją do wzięcia udziału w merytorycznych szkoleniach, lecz także chwilą przyjemnego odpoczynku na łonie mazurskiej przyrody. Nie zabrakło piłkarskich emocji, wycieczek wodnych po malowniczym Jeziorze Jeziorak czy wspólnej zabawy do białego rana przy muzyce na żywo.
Spotkanie rozpoczęliśmy we wtorek, 19 czerwca, wizytą w naszej fabryce w Nowym Mieście Lubawskim. Tutaj nie tylko po raz kolejny zaprezentowaliśmy naszym gościom, jak powstają nasze produkty, lecz także szczegółowo zapoznaliśmy ich z nowościami w naszym parku maszynowym. Tym razem o każdym z kluczowych etapów produkcji naszych podłóg opowiedzieli nasi wieloletni pracownicy.
Po powrocie natomiast rozpoczęliśmy przygotowania do wieczoru pełnego sportowych emocji. Wyposażeni w piłkarskie gadżety z uwagą śledziliśmy i komentowaliśmy rozgrywki naszej reprezentacji podczas tegorocznego Mundialu.
Pierwszy dzień naszej konferencji zakończyła uroczysta kolacja przy muzyce na żywo.
Drugi dzień konferencyjnego spotkania rozpoczęły dwa bloki merytoryczne. W pierwszej kolejności zaprosiliśmy naszych gości do udziału w przygotowanej przez nas prezentacji pt. „Naturalnie wyjątkowe podłogi drewniane od Jawor-Parkiet”. Była to nie tylko doskonała okazja do przedstawienia nowości w naszej ofercie, lecz przede wszystkim unikalna możliwość zaprezentowania bieżących sukcesów firmy na arenie krajowej i zagranicznej oraz przedstawienie naszych planów na najbliższą przyszłość.
Po przerwie obiadowej, podczas której nie zabrakło ożywionych kuluarowych dyskusji, rozpoczęliśmy szkolenie z udziałem trenera niespodzianki. O tym, jak wiele łączy piłkę nożną i działania biznesowe opowiedział naszym gościom sam Jerzy Engel – były selekcjoner polskiej reprezentacji. Szkolenie pt. „2:1. Dwa punkty widzenia, jeden zespół. Jerzy Engel konsoliduje wspólnym celem” było świetną okazją do uporządkowania swojej wiedzy, ukierunkowania swoich biznesowych priorytetów, a przede wszystkim – źródłem inspiracji do efektywnego pokonywania codziennych, zawodowych wyzwań.
Po dwu merytorycznych spotkaniach zaprosiliśmy naszych gości do wzięcia udziału w wycieczkach wodnych po malowniczym Jeziorze Jeziorak, prezentującym to, co najpiękniejsze w mazurskiej przyrodzie.
Drugi dzień konferencji zakończyliśmy wspólną zabawą do białego rana przy grillu oraz muzyce na żywo.
Czwartek, 21 czerwca, upłynął nam głównie na kuluarowych dyskusjach, które były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i szczegółowego omówienia kwestii poruszanych podczas środowych spotkań merytorycznych.
„Jawor-Parkiet League” to przede wszystkim forma naszego podziękowania za codzienne zaangażowanie w rozwój naszej firmy. Mamy nadzieję, że miło wspominacie czas spędzony wspólnie i że trzydniowa konferencja dostarczy Wam wielu inspiracji do pokonywania codziennych zawodowych wyzwań.

Do zobaczenia!

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.