Targi i eventy

20150312_113722.jpg

Jawor-Parkiet na targach Budma w Poznaniu

Dobiegła końca tegoroczna edycja największych w Polsce targów branżowych – Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma. Udział Jawor-Parkiet w Budmie 2015 był dużym sukcesem.

Budma 2015, odbywająca się 10–13 marca w Poznaniu, to dla firmy Jawor-Parkiet przede wszystkim czas premiery nowych produktów z segmentu podłóg premium. FertigDeska i FerigParkiet Chevron to jedyna tego rodzaju gotowa podłoga dwuwarstwowa o wzorze jodły francuskiej. Produkt wzbudził nieprawdopodobne zainteresowanie odwiedzających, którzy docenili zarówno unikatowość, jak i ponadprzeciętną funkcjonalność tej podłogi. Dużą popularnością cieszyły się również organizowane przy współpracy z firmą Zencpol i odbywające się na naszym stoisku pokazy parkieciarskie, w których wykorzystywane były nasze produkty. Goście odwiedzający stoisko firmy Jawor-Parkiet mogli ponadto skonsultować się z naszymi ekspertami i zasięgnąć porad dotyczących montażu i użytkowania podłóg drewnianych. Podczas targów przeprowadziliśmy także badania rynku na temat podłóg drewnianych i decyzji zakupowych klientów – wyniki zaprezentujemy wkrótce.

W ciągu czterech dni targów stoisko firmy Jawor-Parkiet odwiedziło wiele gości. Byli to zarówno związani z nami od dawna partnerzy biznesowi, jak i klienci zainteresowani zakupem podłóg drewnianych. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ekspozycją!

Poznańskie targi Budma to rokroczne miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej z Europy Środkowo-Wschodniej. Są one nie tylko prezentacją najnowszych trendów w architekturze, lecz także idealną okazją do zobaczenia wielu nowości i zapoznania się z ofertami producentów.