Targi i eventy

Jawor-Parkiet na targach Dom i Wnętrze

Jawor-Parkiet na targach Dom i Wnętrze

W połowie września firma Jawor-Parkiet wzięła udział w kieleckich targach Dom i Wnętrze. Uznawane za inaugurację jesiennego sezonu wystawienniczego targi są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych.

Nawiązane partnerstwo z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy zaowocowało organizacją wspólnego stoiska. Szczególnie dużym zainteresowaniem zarówno wśród przedstawicieli branży jak i odbiorców indywidualnych cieszyły się prezentacje montażu oraz sposobów wykończenia podłóg drewnianych. Nasza firma udostępniła produkty do zorganizowania pokazów. 

Nowoczesna i estetyczna ekspozycja pozwoliła gościom zapoznać się z pełną gamą produktów firmy. Prezentowana była także, wchodząca dopiero na rynek, FertigDeska - linia Color Inspiration. 

Eksperci Jawor-Parkiet służyli odwiedzającym radą i wsparciem w zakresie doboru odpowiedniej podłogi, właściwości wybranych gatunków drewna, możliwości wykończenia czy pielęgnacji powierzchni drewnianych. 

Wydarzenie było także doskonałą sposobnością do osobistego spotkania z partnerami z województwa świętokrzyskiego i okolic, a także nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.