Targi i eventy

Jawor-Parkiet na targach Domotex 2015 w Hannoverze

Jawor-Parkiet na targach Domotex 2015 w Hannoverze

DOMOTEX 2015, jedne z największych targów branży podłogowej na świecie, już za nami. W tym roku w Hannoverze podczas czterodniowej imprezy swoje produkty zaprezentowało 1323 wystawców z 63 krajów. Nie mogło tam zabraknąć także naszej firmy.

Tegoroczne targi były dla Jawor-Parkiet szczególne, gdyż nasz najnowszy produkt – FertigDeska Luxury – został wybrany przez międzynarodowe jury do grona najbardziej innowacyjnych produktów DOMOTEX 2015. W strefie Innovation@Domotex prezentowane były wykładziny podłogowe, dywany, podłogi drewniane i panele laminowane oraz chemia i narzędzia do mocowania podłóg. Wyboru spośród 330 nadesłanych zgłoszeń dokonało 10 osobowe jury, któremu przewodniczył projektant Stefan Diez. Ponad dwumetrowa, dwuwarstwowa, dębowa FertigDeska Luxury była prezentowana w dedykowanej innowacjom strefie wraz z 69 produktami z innych krajów. 

- Obserwując rynek można stwierdzić, że pokrycia podłogowe nie są już tylko elementem wykończenia wnętrza, ale jednym z głównych elementów jego kreatywnej aranżacji. Dotyczy to zarówno domów prywatnych, jak i przestrzeni publicznej.  Strefa Innovations@DOMOTEX umożliwia zwiedzającym szybki przegląd obecnych trendów. Goście poszukujący inspiracji i nowych pomysłów zapewne znajdą w niej najbardziej pożądane produkty tegorocznych targów – powiedział podczas inauguracji  Dr. Jochen Köckler z zarządu targów DOMOTEX.

Produkty Jawor-Parkiet dostępne są na zagranicznych rynkach od ponad 20 lat. Targi DOMOTEX były więc dla nas doskonałą okazją do podtrzymania relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi. Cztery dni spotkań z potencjalnymi klientami zaowocowały także licznymi nowymi kontaktami oraz kontraktami handlowymi. Były także sposobnością do rozmów z innymi producentami oraz wymiany cennych doświadczeń.

- Udział w tym jednym z największych międzynarodowych wydarzeń branżowych uświadczył nas w przekonaniu, że w produkcji podłogi ważne jest zarówno nowoczesne wzornictwo, jak i funkcjonalność oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Cieszy nas to, że nasze produkty, szczególnie gotowe dwuwarstwowe deski i parkiet, doskonale wpisują się w ten obowiązujący trend – podsumował wydarzenie kierownik Jawor-Parkiet Janusz Gawiński. 

Targi DOMOTEX w Hannoverze to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży materiałów podłogowych. Prezentacja produktów z całego świata daje zwiedzającym unikalną możliwość zobaczenia wielu nowości w jednym miejscu, porównania ich oraz zapoznania się z ofertami producentów. Podczas imprezy prezentowane są trendy oraz nowości produktowe, które dominować będą na rynku w najbliższym sezonie. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.