Targi i eventy

Jawor-Parkiet na targach w Bielsku-Białej

Jawor-Parkiet na targach w Bielsku-Białej

24–26 kwietnia 2015 roku uczestniczyliśmy w 47 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom”. Eskpozycje Jawor-Parkiet cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Od piątku do niedzieli w Bielsku-Białej odbywały się kolejne wiosenne targi budowlane, w których wzięliśmy udział. Nasze stoiska, współorganizowane przez partnerów i dystrybutorów podłóg – firmy FuturoDom oraz Parkiety Panele Węgrzynkiewicz, cieszyły się dużą popularnością. Najwięcej zapytań dotyczyło najnowszych produktów w naszej ofercie – kolekcji Chevron dedykowanej do montażu we wzór jodły francuskiej oraz Alabastro – nowego koloru gotowych desek barwionych z linii Color Inspiration. Udzieliliśmy również wielu porad dotyczących pielęgnacji podłóg drewnianych, podpowiadaliśmy też, jak dobrać parkiet najlepiej dopasowany do potrzeb klientów.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom” to największe w regionie wydarzenie wystawiennicze. Co roku w Bielsku-Białej spotykają się przedstawiciele branży wnętrzarsko-budowlanej, a na odwiedzających czeka wiele atrakcji – wykłady, konferencje, strefy bezpłatnych porad. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.