Targi i eventy

Jawor-Parkiet na targach w Łodzi

Jawor-Parkiet na targach w Łodzi

12–13 września 2015 roku uczestniczyliśmy w łódzkich Targach Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE. Nasze ekspozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W miniony weekend rozpoczęliśmy jesienny sezon targowy. W tych dniach w łódzkiej Atlas Arenie odbywały się Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE, w których wzięliśmy udział. Nasze stoisko, współorganizowane przez partnera i dystrybutora naszych podłóg, firmę Strefa Kąpieli, cieszyło się dużą popularnością. Odwiedzający chętnie zapoznawali się z nowościami w naszej ofercie – dedykowaną do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcją Chevron oraz nawiązującym do barwy surowego dębu kolorem Alabastro. Udzielaliśmy również wielu porad dotyczących pielęgnacji podłóg drewnianych oraz radziliśmy, jak dobrać deski i parkiety idealnie dopasowane do potrzeb klientów.

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE to jedna z największych i najważniejszych imprez targowych w branży deweloperskiej w Polsce. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych zakupem i późniejszą aranżacją własnego domu lub mieszkania. Na odwiedzających rokrocznie czeka mnóstwo atrakcji.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.