Targi i eventy

Jawor-Parkiet na targach w Rzeszowie

Jawor-Parkiet na targach w Rzeszowie

17–19 kwietnia 2015 roku będzie nas można spotkać w Rzeszowie na Podkarpackich Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM.

Targi EXPO DOM odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie” w Rzeszowie. Na uczestników tegorocznej edycji wydarzenia czeka wiele atrakcji, m.in. Strefa Porad Architektów, festiwal ogrodów oraz konferencja nt. „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie”.

Podczas trzydniowej imprezy swoją ofertę zaprezentuje również firma Jawor-Parkiet. Po raz pierwszy mieszkańcy Podkarpacia będą mieli okazję zobaczyć nową, inspirowaną wnętrzami pałaców znad Loary, kolekcję gotowych podłóg drewnianych Chevron przeznaczoną do montażu we wzór jodły fancuskiej. Na naszej ekspozycji pojawi się również ciesząca się dużą popularnością linia Color Inspiration, wzbogacona o nowy kolor Alabastro, nawiązujący do barwy surowego dębu.

Doradcy Jawor-Parkiet chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Pomogą dobrać parkiet odpowiedni do potrzeb, podpowiedzą, jak dopasować podłogę do wnętrza oraz udzielą porad związanych z montażem, konserwacją i pielęgnacją podłóg drewnianych. Czekamy na Państwa tym razem aż na dwu stoiskach, współorganizowanych przez naszych partnerów i dystrybutorów naszych produktów. Na stoisku nr 135 będziemy obecni wraz z firmą EKO-PARKIET, na stoisku nr 177 – z firmą Złote Parkiety. Zapraszamy do odwiedzania nas w piątek i w sobotę (17–18 kwietnia) w godzinach 10–18 oraz w niedzielę (19 kwietnia) w godzinach 10–17.

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM to wydarzenie adresowane do osób planujących budowę, remont czy adaptację domu lub mieszkania, jak również do tych, którzy aranżują wnętrze lub ogród. Co roku w Rzeszowie spotykają się przedstawiciele najważniejszych firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.