Targi i eventy

Jawor-Parkiet na wrocławskich targach TARBUD

Jawor-Parkiet na wrocławskich targach TARBUD

W ubiegły weekend, tj. 18–20 marca 2016 roku, we wrocławskiej Hali Stulecia odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD, w której wzięliśmy udział. Wydarzenie połączone było z pierwszą w południowej Polsce prezentacją najnowszego produktu w naszej ofercie – unikalnie postarzanej kolekcji Retro.

Tegoroczny pierwszy dzień astronomicznej wiosny spędziliśmy we Wrocławiu, gdzie odbywała się 30. jubileuszowa edycja targów TARBUD. Nasza ekspozycja, którą współdzieliliśmy z naszym lokalnym partnerem – Podłogi KENIO, cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z całą paletą naszych produktów. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się nowość w ofercie Jawor-Parkiet po raz pierwszy prezentowana w południowej Polsce – ręcznie stylizowane deski z kolekcji Retro. To był dla nas wyjątkowo inspirujący weekend!

Wrocław rokrocznie jest miejscem, w którym spotykają się przedstawiciele branży budowlano-wnętrzarskiej, aby zaprezentować nowości w swoich ofertach oraz omówić najnowsze trendy. Tegoroczna jubileuszowa edycja wydarzenia połączona była z Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego, podczas którego debatowano, m.in. na temat potencjalnych kierunków popularyzacji idei budownictwa pasywnego.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.