Targi i eventy

Jawor-Parkiet z wizytą na kolejnej edycji łódzkich targów

Jawor-Parkiet z wizytą na kolejnej edycji łódzkich targów

Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy do spotkań targowych. W dniach 17–18 września uczestniczyliśmy w łódzkich targach nieruchomości. To była kolejna okazja, aby mieszkańcy centralnej Polski zapoznali się z ofertą Jawor-Parkiet.

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Łódzkich Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE, w której braliśmy udział. Ekspozycję Jawor-Parkiet współorganizował nasz partner i dystrybutor naszych produktów, firma Strefa Kąpieli. Stoisko, na którym nie zabrakło nie tylko nowości w ofercie – unikalnie postarzanych desek z linii Retro, lecz także cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem podłóg z kolekcji Chevron, Luxury czy Color Inspiration – cieszyło się dużą popularnością. Odwiedzający mieli również okazję uzyskać informacje o tym, jak prawidłowo pielęgnować drewnianą podłogę.

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez w Polsce. Rokrocznie wydarzenie gromadzi zarówno deweloperów, jak i specjalistów od wyposażenia i aranżacji wnętrz, a łódzką Atlas Arenę odwiedza kilkutysięczna publiczność zainteresowana tą tematyką.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.