Targi i eventy

Jawor-Parkiet zaprasza do Ostródy

Jawor-Parkiet zaprasza do Ostródy

Majowy weekend to doskonały moment, by spotkać się na Mazurach! W dniach 17-18 maja zapraszamy do Ostródy, w nasze „rodzinne” strony, na Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO. Podczas wydarzenia odbędą się Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Parkieciarzy 2014.

Tematyką II edycji Warmia-Mazury EXPO jest „Energooszczędne budownictwo”, dlatego wystawcy zaprezentują rozwiązania budowlane i produkty umożliwiające ograniczenie zużycia energii. Goście będą mieli także możliwość wziąć udział w wykładach o tej tematyce i zasięgnąć porady ekspertów.

Jawor-Parkiet zaprezentuje swoją ofertę na stoisku, które będzie dzielił z partnerem – Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy. Właśnie z inicjatywy OSP podczas targów odbędą się Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Parkieciarzy. Parkiety drewniane na potrzeby zadań konkursowych dostarczy nasza firma. Eksperci Jawor-Parkiet udzielą porady na temat doboru, montażu i pielęgnacji podłóg drewnianych, natomiast z ekspertami OSP będzie można porozmawiać na tematy bardziej branżowe, jak podkłady pod podłogi drewniane, systemy mocowania czy sposoby wykańczania powierzchni.  

Zapraszamy do Demuth Arena w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 55. Więcej szczegółów o wydarzeniu odnajdą Państwo na stronie: www.wm-expo.pl. Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO zamykają wiosenny sezon targowy 2014. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.