Targi i eventy

Jawor-Parkiet zaprasza na targi BUDMA

Jawor-Parkiet zaprasza na targi BUDMA

W dniach 2–5 lutego 2016 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Udział Jawor-Parkiet w wydarzeniu połączony będzie z premierą nowej linii produktów – unikalnie postarzanych desek Retro.

Poznańska BUDMA to miejsce, w którym rokrocznie spotykają się przedstawiciele branży budowlanej z Europy Środkowej i Wschodniej. Podczas tego największego w Polsce wydarzenia targowego odwiedzający stoisko Jawor-Parkiet będą mogli po raz pierwszy zapoznać się z nową linią unikalnie postarzanych, heblowanych desek Retro. Podłoga ta przypadnie do gustu miłośnikom stylów rustykalnego i loftowego, a także wszystkim tym, którzy cenią niebanalne rozwiązania aranżacyjne. 

Nasze stoisko będzie się mieścić w hali 3A, na miejscu nr 49. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to będzie doskonałą okazją do osobistego spotkania z Państwem i wymiany informacji. Klientów indywidualnych zachęcamy ponadto do konsultowania się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące montażu i użytkowania podłóg drewnianych, jak również doradzą w wyborze satysfakcjonujących Państwa produktów. Czekamy na Państwa we wtorek, w środę i w czwartek (2–4.02) w godz. 9–17, a w piątek (5.02) w godz. 9–16.

BUDMA 2016 przebiegnie pod szyldem „Inspiracje, wiedza, biznes”.  Na odwiedzających czeka, jak zwykle, wiele atrakcji.

Więcej informacji i szczegółowy program wydarzeń na www.budma.pl

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.