Targi i eventy

Domotex-newsletter2019.png

Jawor-Parkiet zaprasza do Hanoweru

Już wkrótce 11–14 stycznia 2019 roku w Hanowerze odbędzie się jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży podłogowej – targi DOMOTEX. I my tradycyjnie weźmiemy w nich udział. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem CREATE'N'CONNECT - Jak będziemy żyć, pracować i współdziałać ze sobą w przyszłości?  Idea przewodnia targów koncentrować się będzie na społecznym megatrendzie łączności i obejmuje trzy wymiary: organizację w sieciach cyfrowych i ich wpływ na nasze interakcje społeczne, powiązania różnorodność kultur i połączenie wykreowane przez emocjonalne doświadczenia.

W wydarzeniu tradycyjnie już weźmie udział firma Jawor-Parkiet. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska. Podczas targów międzynarodową premierę będzie miała nasza najnowsza kolekcja podłóg. Dodatkowo nasi goście będą mogli zobaczyć nasze produkty na żywo, skonsultować się z naszymi ekspertami. Obecność na targach to również możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i innych wydarzeniach towarzyszących, ale przede wszystkim unikalna szansa nawiązania kontaktów biznesowych.

Czekamy na Was w Hanowerze! Stoisko Jawor-Parkiet (D72) znajduje się w hali 13. Więcej informacji i program wydarzenia dostępne tutaj: http://www.domotex.de.