Targi i eventy

Jawor-Parkiet zaprezentował się w Łodzi

Jawor-Parkiet zaprezentował się w Łodzi

W dniach 2-3 kwietnia już po raz kolejny Łódź gościła uczestników Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE. Nie zabrakło na niej oczywiście naszej ekspozycji – Jawor-Parkiet po raz pierwszy w tej części Polski zaprezentował niepowtarzalną kolekcję Retro.

Pierwszy kwietniowy weekend upłynął nam pracowicie i niezwykle produktywnie wśród krajobrazów Łodzi. Zorganizowane tam Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE również w tym roku zgromadziły w Atlas Arenie specjalistów z najróżniejszych zakątków kraju i licznych gości. Ekspozycja firmy Jawor-Parkiet, którą dzieliliśmy ze Strefą Podłogi, cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem zwiedzających. Oprócz bogatego wyboru naszych produktów mieliśmy przyjemność zaprezentować również nowość w naszej ofercie. Unikalnie postarzane deski z kolekcji Retro to ukłon w stronę zwolenników stylu rustykalnego i miłośników tradycyjnej zabudowy Warmii i Mazur, które na imprezie w Łodzi podbiły serca niejednego amatora drewnianych podłóg.

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE to już stały punkt w branżowym kalendarzu. Na jednym z największych i najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce mają szansę zaprezentować się m.in. deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, a także specjaliści od wyposażenia i aranżacji wnętrz. Targowe ekspozycje w każdym roku przyciągają kilkutysięczną publiczność.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.