Targi i eventy

Już wkrótce Targi Budma w Poznaniu

Już wkrótce Targi Budma w Poznaniu

Gorąco zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma, które odbędą się w dniach 11-14 marca w Poznaniu.

Od lat są to najważniejsze targi w branży budowlanej. Na stoisku Jawor-Parkiet na odwiedzających czeka wiele atrakcji oraz prezentacja najnowszej w ofercie linii Luxury.

W ubiegłym roku Budma odbyła się pod hasłem „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura” i przyciągnęła wyjątkowo liczną rzeszę zwiedzających. Co roku Targi Budma to niepowtarzalna okazja, by poznać setki nowości produktowych i innowacji w budownictwie. Tegoroczne targi zorganizowane będą pod hasłem „Inspiracje, Budowa, Remont”. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla zwiedzających – wykłady i prelekcje, doradztwo prawne czy w zakresie budownictwa pasywnego oraz konkursy. Podczas targów odbędą się także Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy i Posadzkarzy.

Jawor-Parkiet zaprezentuje swoją ofertę na stoisku w nowoczesnej aranżacji. Odbędzie się także oficjalna premiera naszej najnowszej linii produktów – ekskluzywnej linii desek Luxury. Targi Budma to też okazja, by zasięgnąć rady u naszych ekspertów, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu montażu i użytkowania naszych podłóg. Stoisko Jawor-Parkiet będzie zlokalizowane w hali 8 na stoisku numer 53.

Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie: www.budma.pl

Foto: Budma

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.