Targi i eventy

Kielce przez weekend stolicą parkieciarstwa

Kielce przez weekend stolicą parkieciarstwa

W dniach 11-13 kwietnia w Kielcach odbędą się XXI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Oprócz oferty ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy niebywałą atrakcją będą III Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open, których sponsorem jest m. in. Jawor-Parkiet.

Targi DOM w Kielcach co roku przyciągają ponad 20 tysięcy gości poszukujących natchnienia do urządzenia własnego mieszkania. Podczas tegorocznej edycji odbędą się seminaria i szkolenia o różnorodnej tematyce: od prawa budowlanego poczynając, poprzez energooszczędne projektowanie, aż na dobieraniu kolorów we wnętrzach kończąc. W specjalnie wyznaczonych punktach zwiedzający targi będą mogli również zasięgnąć bezpłatnych porad architektów. Produkty Jawor-Parkiet znaleźć będzie można aż na trzech stoiskach, które dzielić będziemy z naszymi partnerami: firmą Floor, Gold Hand oraz na stanowisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Oprócz informacji o pełnej ofercie Jawor-Parkiet będzie można zasięgnąć porady u naszych ekspertów, czy też dowiedzieć się więcej o naszych nowościach produktowych.

Szczególnie zapraszamy na stoisko OSP, przy którym będą odbywały się Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy. Są to jedne z najważniejszych zawodów w branży, podczas których dziesięciu zawodników będzie zmagać się ze sobą o tytuł mistrza parkieciarstwa. Zadaniem zawodników będzie ułożyć w ustalonym czasie z elementów parkietu wyznaczony wzór. Materiał, na którym będą pracować zawodnicy, zapewnia Jawor-Parkiet. Ogłoszenie wyników zawodów odbędzie się w niedzielę o godzinie 14. Jest to świetna okazja, by osobiście zobaczyć pracę najlepszych ekspertów parkieciarstwa z Polski.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o targach na stronie: www.targikielce.pl oraz parkieciarzeosp.com.pl

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.