Targi i eventy

Kolejny targowy weekend w Warszawie

Kolejny targowy weekend w Warszawie

W miniony weekend po raz kolejny w tegorocznym, jesiennym sezonie targowym odwiedziliśmy stolicę. Tym razem wzięliśmy udział w Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Od soboty do niedzieli (tj. 25–26 listopada 2017 r.) w warszawskim PGE Narodowym trwała kolejna, 61. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe Mieszkanie. W wydarzeniu i tym razem wziął udział Jawor-Parkiet. Współorganizatorem naszej ekspozycji był nasz partner i dystrybutor naszych produktów, firma Superparkiet. 

Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie rokrocznie gromadzą miłośników branż wnętrzarskiej i deweloperskiej. To tu spotykają się wszyscy ci, którzy w najbliższym czasie planują kupić lub urządzić własne M. Nasza firma i tym razem służyła odwiedzającym wskazówkami w zakresie doboru podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb użytkowników oraz radziła, jak odpowiednio pielęgnować drewnianą powierzchnię, aby nasze deski i parkiety służyły nam przez lata. Targi były również kolejną okazją na to, by mieszkańcy centralnej Polski mogli zobaczyć, jak na żywo prezentuje się nowość w naszej ofercie – oryginalnie stylizowana Retro Collection.

Dziękujemy za inspirujący czas spędzony wspólnie!

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.