Targi i eventy

Kolejny targowy weekend za nami!

Kolejny targowy weekend za nami!

W miniony weekend, 23–25 października 2015 roku uczestniczyliśmy w Śląskich Targach Budowlanych, podczas których, po raz pierwszy w południowej Polsce zaprezentowana została najnowsza z naszych podłóg – dedykowana do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcja Chevron.

Ostatni październikowy weekend spędziliśmy w Opolu, gdzie w Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO odbywały się III Śląskie Targi Budowlane. Współorganizatorem naszej ekspozycji był jeden z naszych partnerów – opolski salon sprzedaży Projekt Parkiet. Stoisko Jawor-Parkiet cieszyło się dużym zainteresowaniem – udzieliliśmy wielu porad dotyczących wyboru podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb klientów. Wskazywaliśmy ponadto sprawdzone i skuteczne sposoby pielęgnacji naturalnych desek i parkietów. Mieszkańcy południowej Polski mieli również okazję po raz pierwszy zobaczyć nowość w naszej ofercie – dedykowaną do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcję Chevron. Goście docenili niebagatelne piękno i wyjątkową funkcjonalność tych podłóg.

Śląskie Targi Budowlane to prężnie rozwijająca się impreza targowa, w której chętnie uczestniczą zarówno przedstawiciele marek o uznanej pozycji, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Tym, co wyróżnia opolskie targi wśród innych, podobnych wydarzeń jest świeże i innowacyjne spojrzenie na rynek wystawienniczy w Polsce.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.