Targi i eventy

Konferencja handlowa Jawor-Parkiet

Konferencja handlowa Jawor-Parkiet

W dniach 15–17 września nad malowniczym Jeziorem Jeziorak spotkali się partnerzy Jawor-Parkiet. Okazją była zorganizowana przez nas konferencja handlowa.

 

Wydarzenie to adresowane było do przedstawicieli najważniejszych punktów sprzedaży naszych podłóg i była to forma podziękowania za codziennie zaangażowanie w rozwój naszej firmy.

 

Konferencja rozpoczęła się we wtorek, 15 września, prezentacją Jawor-Parkiet. Więcej niż podłogi, podczas której zaproszeni goście mogli nie tylko poznać bliżej 25-letnią historię naszej firmy, ale także dokładniej zapoznać się z najnowszymi produktami w naszej ofercie. Kluczowym punktem prezentacji była premiera linii profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Po spotkaniu natomiast znalazł się czas na odpoczynek i wycieczki wodne po najdłuższym w Polsce Jeziorze Jeziorak. Przejażdżki tramwajem wodnym i łodzią motorową o zachodzie słońca cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Zwieńczeniem wieczoru był grill i zabawa na świeżym powierzu.

 

Drugiego dnia konferencji zaproszeni goście odwiedzili naszą fabrykę w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie mieli okazję zobaczyć „od kuchni”, jak powstają nasze podłogi. Zapoznali się z każdym z etapów produkcji – zaczynając od selekcji surowca, przez sam proces produkcyjny z wykorzystaniem nowej linii technologicznej, po końcową kontrolę jakości. Naszym partnerom zaprezentowaliśmy również, jak powstaje jeden z najnowszych produktów w ofercie Jawor-Parkiet, tj. dedykowana do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcja Chevron. Mogli oni zobaczyć, jak jeszcze na etapie produkcji przycinane są poszczególne elementy podłogi – obserwujący docenili niezwykłą funkcjonalność tego rozwiązania. Wizytę w fabryce zakończyła prezentacja wszystkich możliwości wykończania i zabezpieczania podłóg. Po powrocie i krótkim odpoczynku goście wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu sprzedaży produktów premium, przygotowanym przez cenioną firmę szkoleniową. Uczestnicy, podzieleni na dwa zespoły robocze, mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami, co umożliwiło nie tylko integrację członków poszczególnych grup, lecz także pozwoliło sformułować ciekawe wnioski. Konferencję zakończyła uroczysta kolacja z muzyką na żywo.

 

Konferencja handlowa Jawor-Parkiet była nie tylko źródłem inspiracji do pokonywania codziennych zawodowych wyzwań, lecz także okazją do wymiany poglądów i doświadczeń, a także chwilą przyjemnego wypoczynku w świetnym towarzystwie. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za spędzony wspólnie czas!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.