Targi i eventy

Jawor-Parkiet Design Awards –  tylko do 20 stycznia czekamy na zgłoszenia do konkursu

Jawor-Parkiet Design Awards – tylko do 20 stycznia czekamy na zgłoszenia do konkursu

To już ostatni moment, by zgłosić swoje prace w konkursie producenta podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Architekcie, może to właściwa pora, aby zaprezentować swoje projekty światu? Do zgarnięcia nagrody pieniężne i wyjazd do Mediolanu.

Konkurs przeznaczony jest dla architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków architektonicznych, którzy zgodnie z regulaminem konkursu przygotują wizualizacje z wykorzystaniem podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Każdy z uczestników może zgłosić w sumie pięć projektów w podziale na cztery kategorie: sypialnia, salon, pokój dziecięcy i aranżacja ścian.

W każdym z projektów uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa ujęcia (wizualizacje) tego samego pomieszczenia.

Idea konkursu

Organizatorom przyświeca idea jak najciekawszego zaprezentowania możliwości aranżacyjnych podłóg firmy Jawor-Parkiet. Zgłoszone prace powinny nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze i designie. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie projekty, które nie były dotąd publikowane, nagradzane, a w czasie jego trwania nie biorą udziału w innym konkursie.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę internetową organizatora: www.jawor-parkiet.pl/konkursdlaarchitekta do 20 stycznia 2019 roku. Jury konkursowe złożone z przedstawicieli branży oraz organizatora konkursu wybierze najlepsze projekty. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego 2019 roku poprzez stronę internetową organizatora.

Jest o co walczyć

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Dla autorów trzech najlepszych prac organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 8000 zł, 4000 zł i 2000 zł. Zwycięzcy oraz pięć wyróżnionych osób otrzymają nagrodę w postaci dwudniowego wyjazdu na targi Made Expo 2019 w Mediolanie, podczas którego odbędzie się uroczystość wręczenia nagród głównych.


Strona konkursu: https://jawor-parkiet.pl/konkursdlaarchitekta

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.