Targi i eventy

konkurs_top_849x313.jpg

Konkurs "Podłoga to podstawa"

Drodzy Państwo, 
W związku z krytycznymi opiniami na temat decyzji Komisji konkursu „Podłoga to podstawa” oraz zastrzeżeniami co do prawa autorskiego odpowiedzi konkursowej, za którą Komisja przyznała główną nagrodę, pragniemy poinformować, iż firma Jawor-Parkiet podjęła decyzję o odrzuceniu zgłoszenia nagrodzonego I nagrodą oraz ponownym wyborze trzeciego laureata konkursu.

Zgodnie z paragrafem 3 pkt 5 regulaminu Uczestnik konkursu zgłaszając pracę oświadcza, że jest autorem oraz wyłącznym właścicielem jej praw autorskich i majątkowych. Jawor-Parkiet zdecydowanie odcina się od tego typu praktyk naruszania  praw autorskich.

W związku z tym I nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie wybranej decyzją Komisji, czyli obecnemu laureatowi II miejsca. Z kolei II nagroda przechodzi na ręce zwycięzcy III miejsca.

W dniu jutrzejszym (tj. czwartek 13.02.2014 r.) Komisja Konkursowa w głosowaniu wybierze nowego laureata III miejsca. Mając na uwadze Państwa opinie, w tym głosowaniu zostaną uwzględnione wyłącznie odpowiedzi, których długość nie przekracza 400 znaków.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że Komisja Konkursowa w swoich wyborach kierowała się wyłącznie dobrem wszystkich uczestników, dlatego wzięła pod uwagę wszystkie zgłoszenia, także te dłuższe niż 400 znaków.

Dziękujemy za Państwa czujność oraz wszystkie uwagi z Państwa strony, które są dla nas bardzo ważne. Z pewnością wyciągniemy z tej sytuacji wnioski na przyszłość.

Pragniemy wszystkich Państwa serdecznie przeprosić za negatywne emocje, które się pojawiły. Jeszcze raz wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.