Targi i eventy

Projekt bez tytułu.png

Konkursowy wyścig Jawor-Parkiet Design Awards zbliża się do mety. Tylko do 9 marca jurorzy czekają na projekty wnętrz z podłogami naszej marki

To już ostatnia prosta w tegorocznej edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards. Tylko do 9 marca br. projektanci wnętrz, designerzy, studenci kierunków architektonicznych mogą wysłać swoje wizualizacje z wykorzystaniem podłóg Jawor-Parkiet. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – pieniężne, wyjazd do Włoch oraz promocja w uznanym magazynie wnętrzarskim. Patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.
Przypomnijmy, do konkursu może przystąpić każdy architekt, projektant wnętrz, designer, student kierunków architektonicznych, który zgodnie z regulaminem konkursu, przygotuje projekt wnętrza z wykorzystaniem podłóg Jawor-Parkiet. Każdy z uczestników może zgłosić w sumie pięć projektów w podziale na cztery kategorie:
1. sypialnia
2. salon
3. pokój dziecięcy
4. aranżacja ścian.
W każdym z projektów uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa ujęcia (wizualizacje) tego samego pomieszczenia.

It's new
Zgodnie z ideą konkursu jurorzy czekają na projekty, które w nowatorski sposób pokażą możliwości aranżacyjne podłóg z oferty Jawor-Parkiet. W ubiegłym roku były to m.in. podłogi ułożone na ścianie, czy suficie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czym uczestnicy zaskoczą nas w tym roku – powiedział Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet.

Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie projekty, które nie były dotąd publikowane, nagradzane, a w czasie jego trwania nie biorą udziału w innym konkursie.
 
Inspirująca historia wierzgającego czarnego konia
Zgodnie z regulaminem konkursu, jury wyłoni najlepsze prace, spośród których wybierze te zajmujące 1, 2 oraz 3 miejsce oraz 5 wyróżnień. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 8000 zł, 4000 zł i 2000 zł. Nagrodzone prace wraz z informacjami o laureatach zostaną zaprezentowane na łamach magazynu wnętrzarskiego. Zarówno zwycięzcy, jak i autorzy wyróżnionych prac, wyjadą do Włoch, gdzie oprócz uroczystości wręczenia nagród, będą mogli m.in. poznać inspirującą historię sukcesu Ferrari.

Wiesz, ile jest znaków Zodiaku?
Dwanaście! Właśnie tyle dni zostało do zakończenia przyjmowania prac konkursowych. Liczba 12 to także symbol doskonałości, zupełności i zorganizowania, a także reinkarnacji. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zachęcają - architekcie, złóż projekt w konkursie Jawor-Parkiet Design Awards. Może dla świata designu urodzisz się na nowo?
 
Więcej o konkursie na www.konkurs.jawor-parkiet.pl.

Patronat honorowy:
 
Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP www.sarp.org.pl/
 
Patron medialny:
 
Magazyn Dobre Wnętrze www.urzadzamy.pl/miesiecznik-dobre-wnetrze/