Targi i eventy

MADE expo w Mediolanie

MADE expo w Mediolanie

Targi MADE expo w słynnej Fiera Milano Rho to jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Europie.

MADE expo to miejsce prezentacji nowinek, światowych trendów oraz nawiązywania międzynarodowych relacji biznesowych. Jawor-Parkiet odwiedził targi w celu spotkania z europejskimi partnerami.

Nie każdy wie, że zanim firma Jawor-Parkiet uruchomiła sprzedaż na polskim rynku, przez blisko 20 lat nasze produkty trafiały wyłącznie na eksport. Nadal 80 proc. przychodów firmy stanowi sprzedaż do państw Europy Zachodniej. Głównymi odbiorcami naszych podłóg są Niemcy, Włochy, Szwajcaria oraz Skandynawia. Spotkanie z kluczowymi kontrahentami Jawor-Parkiet, poznanie oczekiwań rynku i omówienia strategii współpracy na kolejny okres współpracy było głównym powodem naszej wizyty na MADE expo.

Mediolan, jako stolica mody ale także wzornictwa przemysłowego, to miejsce wyjątkowo inspirujące do dalszego rozwoju firmy. Natomiast targi MADE expo to przestrzeń wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych technologii budowlanych. Z pewnością wykorzystamy tę wiedzę w przyszłości przy produkcji naszych podłóg.

Tegoroczną, szóstą edycję targów odwiedziło 211,105 gości. Wydarzenie odbyło się w Fiera Milano Rho – przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 200 tys. m zaprojektowanej przez słynnego włoskiego architekta Massimiliano Fuksasa.

Więcej o targach: http://www.madeexpo.it/en/index.php

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.