Targi i eventy

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma już za nami

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma już za nami

Zakończyły się największe w Polsce targi branży budowlanej Budma w Poznaniu. Za nami cztery targowe dni inspirujących spotkań i wydarzeń specjalnych, które zaciekawiły tłumy zwiedzających.

Tegoroczne targi budowlane Budma przyciągnęły zaskakującą liczbę gości – według wstępnych szacunków organizatorów w dniach 11-14 marca wystawę odwiedziło blisko 50 tysięcy osób. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, m.in. I Europejskie Mistrzostwa Glazurnicze, Strefę Testów (gdzie każdy miał szansę własnoręcznie wypróbować sprzęt i materiały budowlane) czy spotkanie z Jakubem Szczęsnym – projektantem jednego z najwęższych domów mieszkalnych na świecie.

Jawor-Parkiet specjalnie dla wszystkich odwiedzających przygotował stoisko w nowoczesnej aranżacji. Największym zainteresowaniem cieszył się nasz premierowy produkt: FertigDeska Luxury – ekskluzywna linia, która została opracowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Wyjątkowo długa (mierząca aż 220 cm) i wykonana z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna dębowego zachwyciła odwiedzających. Deska Luxury dostępna jest w trzech wersjach: Elegance, Classic i Country.

Na naszej ekspozycji zwiedzający mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy oraz zadać pytania naszym doradcom.

Targi Budma były dla nas okazją do wielu spotkań z partnerami biznesowymi i przedstawicielami z regionu i całej Polski. Duże zainteresowanie stoiskiem Jawor-Parkiet zaowocowało także licznymi rozmowami z potencjalnymi partnerami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko i mamy nadzieję, że będzie to początkiem dalszej współpracy.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.