Targi i eventy

Miłośnicy parkieciarstwa w Kielcach

Miłośnicy parkieciarstwa w Kielcach

Zakończyły się XXI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach, które miały miejsce w dniach 11-13 kwietnia. Podczas targów odbyły się także III Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open, które wzbudziły na targach niemałe emocje.

Jak co roku targi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z danych organizatorów wynika, że w wydarzeniu wzięło udział około 20 tysięcy gości. Ofertę dla nich przygotowało ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Z produktami Jawor-Parkiet można było zapoznać się na trzech stoiskach naszych partnerów – firmy Floor, Gold Hand i stanowisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Nasi eksperci, mając na uwadze trwający czas wiosennych porządków, udzielali rad na temat pielęgnacji podłóg drewnianych, a także możliwości odnowienia ich i codziennej pielęgnacji. Wszyscy odwiedzający mieli także możliwość zasięgnięcia bezpłatnych porad u architektów oraz wzięcia udziału w seminariach i szkoleniach o tematyce budowlanej i wnętrzarskiej.

Emocjonującym punktem targów były III Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy, podczas których rywalizowało ze sobą dziesięciu najlepszych polskich parkieciarzy. Zawody wygrał Mariusz Jabłoński z Gdańska, który zachwycił jury dokładnością, szybkością i profesjonalizmem. II miejsce zajął Krzysztof Ratka z Łodzi a III – Waldemar Hotyński z Radomia. Nasza firma była partnerem Mistrzostw i udostępniła materiały, na których przez dwa dni pracowali uczestnicy zawodów.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.