Targi i eventy

DSCF5877.JPG

Na targach Interbud w Łodzi

W ubiegły weekend, 14-16 lutego 2014 r., miały miejsce jedne z największych dorocznych targów budownictwa w Polsce – Interbud. Wydarzenie już tradycyjnie wzbudziło duże zainteresowanie i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem gości.

W targach wzięło udział 304 firm z branży budowlanej, ale nie zabrakło też nowinek z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zwiedzający, oprócz uczestnictwa w wielu konferencjach, mogli odwiedzić specjalną ekspozycję – Salon Praktyki Dekarskiej. Zaprezentowali się tam mistrzowie sztuki dekarskiej, przybliżając najnowsze pokrycia i akcesoria dachowe.

Zwiedzający mieli możliwość zapoznać się z najnowszą ofertą Jawor-Parkiet i skonsultować się z naszymi ekspertami. Była to niepowtarzalna okazja, aby zasięgnąć rady na temat wyboru podłogi i najnowszych trendów pojawiających się na rynku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się podłogi dwuwarstwowe przeznaczone na ogrzewanie podłogowe – FertigDeska i FertigParkiet.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w targach i tam zapoznać się z produktami naszej firmy, zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz telefonicznego kontaktu z działem handlu.  

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.