Targi i eventy

O budownictwie w Sosnowcu

O budownictwie w Sosnowcu

W dniach 21-23 lutego 2014 r. uczestniczyliśmy w 7 Targach Budowlanych SIBEX, które odbyły się w Sosnowcu. Corocznie jest to największa wystawa branży budowlanej na południu kraju.

Jawor-Parkiet zaprezentował swoją ofertę na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Do współudziału w wydarzeniu zostali zaproszeni także inni partnerzy OSP z branży budowlanej.

Goście Targów – klienci, przedstawiciele branży architektonicznej i budowlanej – mogli nie tylko uzyskać fachową poradę odnośnie doboru odpowiedniej podłogi drewnianej, ale także zapoznać się z nowościami na rynku. Ze szczególnym zainteresowaniem spotkał się wykład „Zanim zamówisz podłogę drewnianą – praktyczne porady dla inwestorów”, podczas którego słuchacze dowiedzieli się,  czym się kierować przy wyborze firmy parkieciarskiej, jak odpowiednio dobrać rodzaj gatunku drewna czy w jaki sposób właściwie użytkować podłogi drewniane.

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości zaznajomić się z ofertą podłóg drewnianych Jawor-Parkiet już dziś zapraszamy na zbliżające się w dniach 11-14 marca b.r. Targi Budma w Poznaniu. Zapraszamy również do naszych punktów sprzedaży oraz kontaktu telefonicznego z działem handlu.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.