Targi i eventy

1 v7

Jawor-Parkiet Designers Weekend – to już druga edycja!

Pod hasłem „Energia przyszłości” odbyła się druga edycja wyjątkowego wydarzenia dla architektów i partnerów handlowych Jawor-Parkiet Designers Weekend. W dniach 20-22.10.2023 gościliśmy aż 190 osób. Wśród nich architektów i projektantów wnętrz z całej Polski, franczyzobiorców oraz gości specjalnych.

Tegoroczna edycja Jawor-Parkiet Designers Weekend to jeszcze więcej wiedzy i inspiracji, a także spotkanie w jeszcze szerszym gronie. Tym razem zaprosiliśmy gości do ARCHE Pałacu i Folwarku Łochów, położonego w inspirującym otoczeniu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Liwiec. Partnerami wydarzenia były marki Omnires, Kontakt-Simon, Regalia oraz Bizzarto.

W komfortowej przestrzeni oraz miłej, swobodnej atmosferze zafundowaliśmy uczestnikom weekend pełen merytorycznej wiedzy i dobrej zabawy. W programie weekendowego spotkania znalazły się wykłady, szkolenia i prezentacje partnerów oraz warsztaty. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Robert Korzeniowski oraz Edyta i Cezary Pazurowie, ambasadorowie marki Jawor-Parkiet. Podczas Jawor-Parkiet Designers Weekend miała również miejsce premiera naszej nowej kolekcji podłóg drewnianych Forest Legend.

W piątkowy wieczór, drugą edycję Jawor-Parkiet Designers Weekend uroczyście otworzyli Antoni Jan Gawiński, właściciel Jawor-Parkiet oraz Janusz Gawiński, dyrektor generalny Jawor-Parkiet. Gościem specjalnym był Robert Korzeniowski. Znakomity sportowiec, czterokrotny mistrz olimpijski, a także wzięty mówca motywacyjny wygłosił power speech o długodystansowym osiąganiu celów, wyznaczaniu nowych granic i konsekwencji w działaniu. Po oficjalnej części wieczoru, w znakomitym towarzystwie i humorach bawiliśmy się na „Green Party”. Zarówno elementy scenografii, jak i stylizacje gości przypominały o tym, że motywem przewodnim imprezy jest zieleń  - flagowy kolor naszej marki.

Drugi dzień Jawor-Parkiet Designers Weekend rozpoczęła prelekcja na temat sztucznej inteligencji w architekturze wnętrz, którą wygłosił Wojtek Kardyś, specjalista ds. komunikacji internetowej oraz digital marketingu. Po wykładzie odbyła się sesja Q&A na temat sztucznej inteligencji z ekspertem.

Business mixer architektów i organizatorów, to część Jawor-Parkiet Designers Weekend, podczas której architekci i projektanci mogli poznać bliżej ofertę wszystkich partnerów wydarzenia. W strefie Omnires prezentowana była armatura o wyjątkowym wzornictwie, a także oryginalne kolorowe umywalki z nowoczesnych materiałów. Kontakt-Simon zaprezentował kolekcje łączników i gniazd w bogatej selekcji, pozwalającej dopasować osprzęt do każdego projektu wnętrza. Meble wypoczynkowe marki Bizzarto, w tym designerskie kolekcje modułowe, można było nie tylko obejrzeć, ale też przetestować pod kątem komfortu. Z kolei firma Regalia przybliżyła swoją ofertę wyjątkowych mebli z duszą i historią wykonanych z autentycznego wiekowego drewna. W trakcie business mixer był czas na zapoznanie się z produktami, pytania i rozmowy oraz nawiązywanie relacji.

Warsztaty z drewnem zorganizowane przez Jawor-Parkiet i Regalię były znakomitym źródłem inspiracji oraz wiedzy o drewnie, a także okazją do sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności. Uczestnicy wykonywali drewniane podkładki pod laptop z poduszką wypełnioną drewnianymi wiórkami. Atrakcją warsztatów było projektowanie biżuterii z elementów ze stuletniego drewna.

Sobota była także dniem spotkań z ambasadorami marki Jawor-Parkiet. Goście wydarzenia uczestniczyli w rozmowie z Edytą Pazurą, która mówiła o praktyce komunikacji w mediach społecznościowych. Natomiast rozmowa z Cezarym Pazurą uświetniła sobotni wieczór. Znakomity aktor i ambasador naszej marki podzielił się anegdotami ze swego życia zawodowego oraz wspomnieniami ze szkoły aktorskiej i początków kariery.

Zwieńczeniem Jawor-Parkiet Designers Weekend i okazją do znakomitej zabawy przy muzyce na żywo był wieczorny „Evergreen Dancing”.

Dziękujemy wszystkim gościom i partnerom za przyjęcie zaproszenia i niesamowitą atmosferę. Zobaczcie video i fotorelacje z tego wyjątkowego wydarzenia.