Targi i eventy

Półmetek festiwalu Visa Kino Letnie już za nami!

Półmetek festiwalu Visa Kino Letnie już za nami!

U nas festiwalowe, filmowe emocje w pełni! W lipcu aż ponad 50 tys. osób obejrzało 36 filmów granych w lipcu w ramach imprezy Visa Kino Letnie. Sprawdźcie, jak spędziliśmy miniony miesiąc!

W tegorocznej edycji festiwalu, której jednym z partnerów jest firma Jawor-Parkiet biorą udział aż 3 miasta: Sopot, Giżycko i Zakopane. Imprezę otworzyła gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego, w której wzięło udział wiele znakomitych postaci ze świata filmu. Tegorocznym laureatem nagrody został Maciej Stuhr. Początek festiwalu w Giżycku uświetniło natomiast przybycie Alicji Bachledy-Curuś. W świeżo otwartym kinie Nowa Fala aktorka spotkała się z miłośnikami kina, a wieczorem uroczyście otworzyła festiwalowe projekcje. Z Mazur Bachleda-Curuś udała się do Zakopanego, gdzie zainaugurowała zakopiańską edycje festiwalu.

 

W sierpniu czeka nas niemniej emocji! Jacek Fedorowicz i Małgorzata Potocka spotkają się z legendą Zbyszka Cybulskiego w Hotelu Sopot, w Giżycku widzów zaskoczy „Atak Paniki” z Arturem Żmijewskim i Aleksandrą Adamską.

 

Visa Kino Letnie jest obecnie najdłuższym festiwalem wakacyjnym w Polsce, dlatego szczególnie cieszymy się z możliwości bycia partnerem imprezy. Bezpłatne projekcje odbywają się codziennie od świtu do zmierzchu. Bogaty repertuar sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Więcej na: www.Kino.Visa.pl

 


 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.