Targi i eventy

10993135_807990219276225_678559639739439827_n.jpg

Premierowe targi w Gdańsku

W weekend 28.02–1.03.2015 roku po raz pierwszy w Gdańsku odbyły się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Trójmiejscy goście chętnie odwiedzali nasze stoisko, by zaczerpnąć porady nt. doboru i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Stoisko, na którym prezentowaliśmy nasze produkty, przygotowane zostało we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy, salonem Drewno Hermanowska oraz producentami chemii budowlanej. Odwiedzający mogli nie tylko zapoznać się z naszą ofertą, lecz także skonsultować się z dyżurującymi ekspertami. Nasi specjaliści doradzali w kwestiach doboru drewnianych podłóg i materiałów montażowych. Udzielali też wskazówek dotyczących wykończenia parkietów, a także ich późniejszej konserwacji i odpowiedniej pielęgnacji, aby służyły jeszcze dłużej.

Dużą popularnością cieszyły się nasze pokazy, podczas których goście mogli się zapoznać się z metodami zabezpieczania podłóg, np. olejowaniem, a także efektywnymi sposobami konserwacji drewnianych powierzchni. 

W targach wzięli udział najwięksi trójmiejscy deweloperzy, ogólnopolskie firmy budujące w tym regionie oraz producenci materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Oprócz zapoznania się z ofertą wystawców, zwiedzający mogli skorzystać z porad specjalistów w zakresie prawa, finansów czy podatków. 

Premierowa gdańska edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowanych przez spółkę Murator EXPO jest pierwszą z trzech planowanych w tym roku w Trójmieście. Dwie kolejne odbędą się we wrześniu w Gdyni i w październiku w Gdańsku. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.