Targi i eventy

Prezentacja nowości Jawor-Parkiet na targach w Warszawie

Prezentacja nowości Jawor-Parkiet na targach w Warszawie

W miniony weekend, 21–23 kwietnia 2017 r., odbyła się II edycja targów Building Solutions. Mieszkańcy stolicy i okolic mieli możliwość zapoznać się z nowościami Jawor-Parkiet oraz pełną ofertą produktową naszej firmy.

Po raz pierwszy mieszkańcy centralnej Polski mieli sposobność, by zobaczyć nowości wprowadzone do oferty w lutym tego roku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja Design Experience, stworzona główne z myślą o architektach linia krótkich (55-60 cm) desek dębowych. Zwiedzający mieli także możliwość zapoznać się z nowymi barwami serii Color Inspiration oraz Retro.

Ekspozycja przygotowana wraz z naszym partnerem i dystrybutorem, warszawską firmą Świat Podłóg, prezentowała pełną ofertę Jawor-Parkiet. Na zwiedzających czekali także nasi doradcy, udzielający porad dotyczących wyboru podłogi najlepiej dopasowanej do potrzeb użytkowników.

II edycja Targów Building Solutions to prężnie rozwijające się wydarzenie branży budowlanej w Polsce. Targi odbywają się w największym centrum wystawienniczym w Polsce – PTAK WARSAW EXPO. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 15 tys. zwiedzających, a ofertę prezentowało blisko 200 marek z obszaru budownictwa i wykończenia wnętrz. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.