Targi i eventy

Przed nami BUDMA i mistrzostwa parkieciarzy

Przed nami BUDMA i mistrzostwa parkieciarzy

12 lutego br. rozpoczną się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Nasza firma będzie w nich uczestniczyć, jako sponsor generalny Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy.

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy już po raz kolejny podczas targów BUDMA organizuje strefę bardzo praktyczną. Od 12 do 15 lutego w hali 3A odbywać się będą warsztaty szkoleniowe, zawody parkieciarzy, prezentacje produktów i technologii w parkieciarstwie, wykłady specjalistów i ekspertów, otwarte szkolenia dla rzeczoznawców oraz panele dyskusyjne. Firma Jawor-Parkiet ma zaszczyt być sponsorem generalnym Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy. Uczestnicy zawodów będą konkurować układając podłogi z naszych kolekcji. Dodatkowo 13 i 14 lutego zaprezentujemy montaż podłóg z kolekcji Design Experience Dąb Bianco. To dedykowana architektom linia krótkich desek przyciętych do długości 590, 600 mm oraz 750 mm w wersji Design Experience Maxi. Ujednolicony wymiar poszczególnych elementów podłogi oraz prawe i lewe pióro uwalniają kreatywność designerów i dekoratorów wnętrz, umożliwiając tworzenie dowolnych wzorów, jak np. jodła klasyczna, kwadraty czy drabinki. A to gwarantuje niepowtarzalny efekt w aranżacji wnętrz. Oprócz mistrzostw, 12 lutego zapraszamy na prezentację „Porozmawiajmy o designie”, podczas której pokażemy kolekcję Vintage Series – nowość 2019 od Jawor-Parkiet.

Wspieranie warsztatów i mistrzostw jest dla nas bardzo ważne. Dzięki takim wydarzeniom parkieciarze mają bezpośredni kontakt z naszymi produktami, poznają trendy, uczą się, jak wykorzystać je najlepiej w swojej codziennej pracy z klientami. Korzyść jest obopólna – fachowcy wnoszą do naszych podłóg swoją kreatywność, nowe rozwiązania aranżacyjne, inspirują nas – powiedział Grzegorz Sadowski Dyrektor Handlowy firmy Jawor-Parkiet.

Jak można przeczytać na stronie organizatora, targi BUDMA, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów i nas na stoisku nr 97! Więcej na https://www.budma.pl/pl/.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.