Targi i eventy

Rozpoczynamy lato pełne filmowych emocji!

Rozpoczynamy lato pełne filmowych emocji!

Z początkiem lipca oficjalnie wystartował festiwal Visa Kino Letnie Sopot–Zakopane 2017, którego partnerem w tym roku jest między innymi firma Jawor-Parkiet. W miniony weekend odbyła się oficjalna gala inauguracyjna, w której wzięły udział najsłynniejsze twarze polskiej kinematografii.

Festiwal rozpoczął się sopocką galą, w trakcie której wręczono Nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego. Tegorocznym laureatem został Maciej Stuhr znany z takich produkcji jak Chłopaki nie płaczą czy Listy do M. Turystów i mieszkańców Sopotu powitał Tomasz Raczek, pełniący honory gospodarza gali. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in.: laureaci Diamentowego Klapsa Filmowego z ubiegłych lat: Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk i Borys Szyc, a także Jerzy Bończak, Wiceprezydent Miasta Sopotu – Marcin Skwierawski oraz Adrian Kurowski –  dyrektor Visa w Polsce.

Visa Kino Letnie to cykliczna impreza, która rokrocznie gromadzi miłośników dobrego kina i niezapomnianych, filmowych emocji. W repertuarze znajdują się różnorodne propozycje, zarówno polskie, jak i światowe, dzięki czemu każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Repertuar oraz więcej informacji na stronie: https://kino.visa.pl

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.