Targi i eventy

Spotkajmy się na targach w Warszawie!

Spotkajmy się na targach w Warszawie!

Już niebawem, w pierwszy weekend października (6–8.10.2017) odbędzie się kolejna edycja targów Warsaw Home. Wydarzenie to powstało z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie niebagatelny design i rozwiązania aranżacyjne zgodne ze światowymi trendami. Obecność na targach to również możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i innych wydarzeniach towarzyszących, jak również szansa nawiązania kontaktów biznesowych.

 

W wydarzeniu i w tym roku weźmie udział firma Jawor-Parkiet. Zobaczenie naszych produktów na żywo oraz możliwość skonsultowania z naszymi ekspertami kwestii związanych z wyborem i odpowiednią pielęgnacją naturalnych podłóg to tylko jedne z wielu argumentów, które mogą Państwa przekonać do odwiedzenia naszego stoiska. W tym roku przygotowaliśmy też specjalną niespodziankę. Zapraszamy!

 

Czekamy na Was w PTAK Warsaw Expo przy Alei Katowickiej 62 w Nadarzynie, w godz. 10–18. Stoisko Jawor-Parkiet (nr A9) znajduje się w hali D. Więcej informacji i program wydarzenia dostępne tutaj: http://warsawhome.eu/

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.