Targi i eventy

Stoisko Jawor-Parkiet wyróżnione na MUREXPO

Stoisko Jawor-Parkiet wyróżnione na MUREXPO

Sezon targowy powoli dobiega końca. Jednym z ostatnich wydarzeń branżowych były Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie.

Targi budowlane na warszawskim Torwarze to co roku okazja do zapoznania się z ofertą wiodących polskich producentów materiałów budowlanych i elementów wystroju wnętrz. Tegoroczne wydarzenie obfitowało nie tylko w atrakcje dla profesjonalistów (seminaria, dyskusje), ale także dla klientów indywidualnych, którzy mieli okazję uzyskać poradę fachowców w kwestii budowy i remontu domu oraz poznać nowości produktowe.

Na stoisku Jawor-Parkiet klienci mogli zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy oraz uzyskać poradę ekspertów a nawet otrzymać rabat na zakup podłóg. Nasze stanowisko dzieliliśmy z partnerem handlowym – firmą Świat Podłóg. Podczas wydarzenia goście mieli także możliwość obserwować pokazy montażu podłóg drewnianych organizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. W prezentacji zostały wykorzystane parkiety naszej firmy.

Profesjonalny oraz przyjazny klientom wystrój stoiska Jawor-Parkiet został zauważony i doceniony przez organizatorów, w wyniku czego nasza firma otrzymała wyróżnienie za najładniejszą aranżację stoiska.  

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.