Targi i eventy

Tak było na Targach EXPO Dom w Rzeszowie

Tak było na Targach EXPO Dom w Rzeszowie

Wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie przeszła już do historii.

W ciągu trzech dni targowych (21-23 marca 2014 r.) Halę Widowiskowo-Sportową „PODPROMIE” odwiedziło ponad 17 tysięcy osób, które poznały ofertę aż 250 firm – w tym także Jawor-Parkiet.

Na stanowisku Eko-Parkiet, na którym gościliśmy wraz z innymi partnerami, odwiedzający mieli okazję porozmawiać z ekspertami i poradzić się w kwestii doboru podłogi czy montażu, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zabezpieczać i odnawiać powierzchnię drewnianą. Nasi doradcy zaprezentowali również walory najnowszej, dwuwarstwowej i wyjątkowo długiej, FeritgDeski Luxury. Nie zabrakło także atrakcji w postaci prezentacji maszyn parkieciarskich oraz pokazu układania podłóg drewnianych.

Ekspozycja naszych produktów dostępna była także na stoisku firmy Drew-Met. Dzięki gościnności naszego dystrybutora odwiedzający targi mieli możliwość zapoznać się z pełną ofertą Jawor-Parkiet oraz poznać szczegóły na temat doboru i użytkowania naszych podłóg.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w targach i tam zapoznać się z produktami naszej firmy, zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz telefonicznego kontaktu z działem handlu. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.