Targi i eventy

Tarbud we Wrocławiu za nami

Tarbud we Wrocławiu za nami

W miniony weekend 27-29 marca 2015 r. odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud. Podczas wydarzenia wrocławscy goście mogli zapoznać się z nowościami w naszej ofercie, jak również zasięgnąć porad dotyczących doboru i pielęgnacji podłóg drewnianych.

28. Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud trwały od piątku do niedzieli. Ekspozycja Jawor-Parkiet została zorganizowana przy wsparciu i współudziale partnera firmy i dystrybutora naszych podłóg – firmy Kenio. W ciągu trzech dni targowych nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością. Uwagę odwiedzających zwrócił przede wszystkim najnowszy produkt – gotowa podłoga z linii Chevron do montażu we wzór jodły francuskiej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także deski z linii Color Inspirations w nowym kolorze Alabastro. Targi były także dobrą okazją do zaczerpnięcia fachowej porady na temat doboru podłogi drewnianej, montażu czy różnic w pielęgnacji podłóg lakierowanych i olejowoskowanych.

Wrocławskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud to jedna z największych imprez branżowych w Polsce. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami z dziedziny budownictwa, ogrodnictwa i designu. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji targów były niecodzienne warsztaty stolarki dla kobiet będące odpowiedzią na rosnące zainteresowanie pań tematyką związaną z renowacją mebli, pracami dekoracyjno-wykończeniowymi itp. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.