Targi i eventy

Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie

Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie

Miniony weekend (17-18 maja) upłynął pod znakiem Targów Budowlanych Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie. Tematem przewodnim wydarzenia było energooszczędne budownictwo. Nasza firma zaprezentowała swoją ofertę na wspólnym stoisku z partnerem – Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy.

Na gości tegorocznych targów w Ostródzie czekało aż 140 wystawców. Większość z nich stanowiły firmy z Warmii i Mazur, gdyż organizatorom spotkania szczególnie zależy na prezentacji lokalnych producentów. Podczas wydarzenia nie obyło się także bez prelekcji, porad i wykładów z zakresu rozwiązań budowlanych umożliwiających oszczędzanie energii. 
Dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Parkieciarzy zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Parkiety drewniane na potrzeby konkursu zapewniła nasza firma. Najlepszym zawodnikiem okazał się Bartłomiej Kalita reprezentujący firmę Zencpol z Radomia. Drugie miejsce zajął Krystian Radio z olsztyńskiej firmy Darzbór. Ostatnie miejsce na podium przypadło Bartłomiejowi Stępniowi, który również reprezentował Zencpol z Radomia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Targi Budowlane Warmia-Mazury EXPO zakończyły sezon targowy 2014. Na kolejne spotkanie z Państwem przyjdzie nam poczekać do jesieni. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.