Targi i eventy

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze w Łodzi

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze w Łodzi

W dniach 28-29 września 2013 r., w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Jawor-Parkiet prezentował podczas wydarzenia swoją ofertę.

Podczas wydarzenia zwiedzający mieli możliwość zapoznać się z ofertą przedstawicieli szeroko pojętej branży budowlanej, wykończenia wnętrz czy nieruchomości. Jawor-Parkiet zaprezentował kolekcję swoich produktów – gotowego parkietu i deski dwuwarstwowej oraz parkietu litego.

Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się gotowe podłogi dwuwarstwowe. Wykonane z drewna najwyższej jakości, ze względu na swoją warstwową konstrukcję nadają się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Dodatkowym atutem tego typu podłóg jest to, że już na etapie produkcji zostają zabezpieczone ośmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku. Ich montaż jest więc wyjątkowo łatwy i szybki a podłogę można użytkować właściwie natychmiast po ułożeniu.  Jawor-Parkiet produkuje podłogi dwuwarstwowe z drewna dębu i jesionu oraz gatunków egzotycznych. Indywidualnego charakteru podłodze można nadać wybierając z kilku opcji wykończenia.

Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze to jedna z największych imprez targowych w branży nieruchomości w Polsce. Oprócz prezentacji własnych produktów wydarzenie było świetną okazją do osobistego spotkania z partnerami biznesowymi firmy z regionu.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.