Targi i eventy

sibex.png

Targi Sibex w Sosonowcu już w najbliższy weekend

W dniach 21-23 lutego 2014 r. w Sosnowcu odbędą się 7 Targi Budowlane SIBEX. Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji zarówno dla gości planujących budowę czy remont jak i przedstawicieli branży.

Jawor-Parkiet zaprasza na stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy nr 168, na którym zostanie zaprezentowana oferta nasza oraz innych partnerów OSP. Goście planujący montaż podłóg drewnianych będą mieli możliwość zapoznać się z nowościami z rynku oraz uzyskać poradę w zakresie doboru optymalnego dla siebie rozwiązania. Z kolei dla parkieciarzy i architektów będzie to okazja zarówno do zapoznania się, jak i przetestowania najnowszych profesjonalnych produktów podłogowych dostępnych na rynku.


W sobotę o godz. 12.00 na stoisku odbędzie się wykład „Zanim zamówisz podłogę drewnianą – praktyczne porady dla inwestorów”. Podczas spotkania zostaną poruszone takie zagadnienia jak dobór odpowiedniego gatunku drewna i rodzaju posadzki, wybór firmy parkieciarskiej oraz właściwości podłoża pod drewniane posadzki.

Targi potrwają od piątku do niedzieli, zwiedzających zapraszamy w godzinach 9:00-17:00. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Targów.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.