Targi i eventy

Targowe spotkanie w Bielsku-Białej

Targowe spotkanie w Bielsku-Białej

Od 25 do 27 września 2015 roku w Bielsku-Białej odbywały się Targi JESIEŃ 2015. Podczas wydarzenia goście mogli zapoznać się z nowościami w ofercie Jawor-Parkiet, jak również zasięgnąć profesjonalnych porad dotyczących wyboru i pielęgnacji podłogi drewnianej.

W miniony weekend w Bielsku-Białej odbyły się 48 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2015. W wydarzeniu wzięła udział firma Jawor-Parkiet. Zwiedzający mogli zapoznać się z naszą ofertą na stoisku współorganizowanym z partnerem i dystrybutorem naszych produktów, firmą Futurodom. Ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający korzystali z profesjonalnych porad dotyczących wyboru podłogi, możliwości jej wykończenia oraz gamy kolorystycznej dostępnej w naszej ofercie. Największą popularnością cieszyła się najdłuższa z naszych desek – FertigDeska Luxury, teraz dostępna także w wersji bielonej i w odcieniach z serii Color Inspirations.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2015 to największa impreza wystawiennicza w Polsce południowej. Towarzyszył im atrakcyjny program wydarzeń – warsztatów, seminariów i konferencji. Odwiedzający mogli również zapoznać się z nowymi produktami, innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami prezentowanymi przez największe i najbardziej popularne firmy branżowe nie tylko z Polski, lecz także z Czech, Słowacji i innych krajów Europy.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.