Targi i eventy

naglowek.jpg

Targowy weekend już za nami

W miniony weekend, 10–12 kwietnia 2015 roku, uczestniczyliśmy aż w czterech imprezach targowych. Nowe produkty z oferty Jawor-Parkiet prezentowane były w Lublinie, Łodzi, Kielcach i Słupsku. Goście odwiedzający nasze stoiska mogli także zasięgnąć porad dotyczących doboru i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Od piątku do niedzieli można nas było spotkać aż w czterech polskich miastach. Na stoiskach Jawor-Parkiet nasi goście mogli się zapoznać z nowymi kolekcjami gotowych podłóg drewnianych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się goszcząca już od roku w naszej ofercie linia Color Inspiration, teraz wzbogacona o nowy kolor Alabastro nawiązujący do barwy surowego dębu. Po raz pierwszy w tych miastach prezentowaliśmy także naszą nowość - kolekcję Chevron, tj. podłogę dedykowaną do montażu we wzór jodły francuskiej.

Odbywające się w Kielcach XXII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM trwały przez cały weekend. Impreza ta zainteresowała przede wszystkim miłośników wiosennych remontów, którym nasi doradcy udzielali fachowych porad dotyczących pielęgnacji podłóg drewnianych i pomagali dobrać parkiet najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Wyjątkową atrakcją kieleckich targów były współorganizowane przez nas i odbywające się na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy pokazy sztuki parkieciarskiej, w których wykorzystywano deski firmy Jawor-Parkiet.

Trzy dni trwały również XXV Targi Budowlane LUBDOM w Lublinie. Ze względu na to, że tematami przewodnimi tegorocznej jubileuszowej edycji targów były „Inteligentny dom” oraz „Odnawialne źródła energii”, lubelskich gości interesowała przede wszystkim kwestia możliwości montażu naszych produktów na ogrzewaniu podłogowym.

W sobotę i niedzielę w Łodzi odbywały się Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE. Na tej największej imprezie targowej w branży deweloperskiej w Polsce spotkali się wszyscy ci, którzy, planując zakup mieszkania, zainteresowani są także kwestią aranżacji wnętrz. Nasi doradcy udzielali więc m.in. kompleksowych porad dotyczących tego, jak najlepiej dopasować podłogę do wnętrza, mając na uwadze najnowsze trendy.

W sobotę spotkaliśmy się również z mieszkańcami północnej Polski na II Targach Stolarskich organizowanych w Słupsku przez firmę Fimal. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez producentów specjalne pokazy urządzeń. Uwagę słupskich gości zwróciła przede wszystkim nowa kolekcja gotowych podłóg Chevron przeznaczonych do montażu we wzór jodły francuskiej, w której zastosowano innowacyjne rozwiązania montażowe, tj. docięcie krótszego boku pod kątem 45º oraz wyposażenie go w pióro i wpust, co gwarantuje najwyższą jakość ułożenia skomplikowanego wzoru.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, przy wsparciu i współudziale których zorganizowane zostały nasze targowe ekspozycje. Firmie Sportex – za współorganizację stoiska w Kielcach, firmie Strefa Kąpieli – za współorganizację ekspozycji w Łodzi oraz firmie Studio Podłóg z53 – za wsparcie udziału w lubelskich targach. Dziękujemy wszystkim gościom za tak duże zainteresowanie naszą ofertą.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.