Targi i eventy

Targowy weekend na Śląsku już za nami!

Targowy weekend na Śląsku już za nami!

W sobotę i niedzielę (1–2 kwietnia 2017 roku) wraz z naszym partnerem, firmą BiK Wyroby z Drewna, braliśmy udział w Nowych Targach Budowlanych, Targach Meblowych, Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Częstochowie.

Pierwsze dni kwietnia przedstawiciele Jawor-Parkiet spędzili na Śląsku, gdzie uczestniczyli w kolejnym wydarzeniu branżowym w tym sezonie. Tym razem wybór padł na Nowe Targi Budowlane, Targi Meblowe, Wyposażenia Wnętrz. Nasza ekspozycja, współdzielona z partnerem i dystrybutorem naszych podłóg, firmą BiK Wyroby z Drewna, cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. 

Częstochowska impreza była świetną okazją do tego, aby mieszkańcy południowej Polski, planujący remont bądź aranżację mieszkania, mogli zapoznać się z ofertą producentów. Na stoisku Jawor-Parkiet i BiK Wyroby z Drewna coś dla siebie znaleźli z całą pewnością miłośnicy stylu rustykalnego. Kolekcja naszych ręcznie postarzanych dębowych desek Retro zainteresowała wszystkich tych, którzy marzą o niestandardowym wystroju swoich wnętrz. Odwiedzający zwrócili uwagę nie tylko na dużą funkcjonalność tych podłóg, lecz także na ich unikalny design. Jednocześnie nasi eksperci przez cały targowy weekend chętnie udzielali porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji naturalnych podłóg, pomagali również w wyborze produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb przyszłych użytkowników.

Bardzo dziękujemy za czas spędzony wspólnie w Częstochowie!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.