Targi i eventy

Targowy weekend przed nami

Targowy weekend przed nami

Sezon targowy w pełni, dlatego w nadchodzący weekend (28-30 marca) będziecie mogli spotkać nas aż na dwóch wydarzeniach poświęconych tematyce budowlanej – w Lublinie i we Wrocławiu.

XXVIII Międzynarodowe Targi Budowlane Tarbud, odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia. Jest to okazja, by poznać ofertę producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji, a także przedstawicieli instytucji finansujących i ubezpieczycieli. Wszyscy zwiedzający będą mieli także możliwość zapoznania się z innowacjami w zakresie aranżowania terenów przydomowych.

Szczególnie zapraszamy na stoisko numer 25 Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, na którym zapoznać się będzie można m.in. z ofertą Jawor-Parkiet. Vis a vis, na stoisku nr 26, gdzie mieścić się będzie Strefa Pokazowa przez cały weekend odbywać się będą prezentacje i spotkania przygotowane z myślą o parkieciarzach. 

Podczas targów wrocławskich z naszą ofertą będzie można zapoznać się także na stanowisku firmy KENIO.

Z kolei mieszkańców Polski Wschodniej zapraszamy do udziału w Targach Budowlanych LUBDOM 2014 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A. To już 34. edycja wydarzenia i zapewne także i tym razem zwiedzający mogą liczyć na wiele atrakcji oraz rzetelny przegląd nowości rynkowych. 

Wraz z naszym partnerem – firmą TechTerm – zajmujemy stoiska 98 i 99, na których nasi eksperci będą służyli pomocą w doborze odpowiednich desek i parkietów podłogowych oraz odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania.

Więcej informacji o wydarzeniach we Wrocławiu i w Lublinie

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.