Targi i eventy

Targowy weekend we Wrocławiu

Targowy weekend we Wrocławiu

W weekend 27–29 marca 2015 roku we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud. Jawor-Parkiet weźmie udział w tej imprezie we współpracy z partnerem i dystrybutorem naszych produktów – firmą Kenio.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud to największe branżowe wydarzenie na Dolnym Śląsku. Podczas trzydniowej imprezy na stoisku firmy Kenio będzie można obejrzeć najnowszą linię gotowych podłóg drewnianych Chevron do montażu we wzór jodły francuskiej, deski z linii Color Inspiration, także w nowym kolorze Alabastro, oraz eksluzywną bardzo długą FertigDeskę Luxury. Zapraszamy w piątek i w sobotę (tj. 27–28 marca) w godz. 10–18 oraz w niedzielę, 29 marca, w godz. 10–17 do odwiedzenia stoiska nr 156.

Tarbud to coroczna okazja do spotkań i wymiany doświadczeń między producentami i specjalistami w poszczególnych branżach, a także źródło pomysłów i inspiracji dla każdego, kto urządza dom, mieszkanie lub ogród. W tegorocznej edycji targów udział weźmie około 200 wystawców z całej Polski.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.