Targi i eventy

Udany targowy weekend w Krakowie

Udany targowy weekend w Krakowie

Od soboty do niedzieli, tj. 10–11 czerwca 2017 roku, nasza firma gościła w stolicy małopolski. Wzięliśmy udział w odbywającym się tam Festiwalu Wnętrz – jednej z ważniejszych wiosennych imprez branżowych.

W Jawor-Parkiet wiosenny sezon targowy w pełni! W miniony weekend odwiedziliśmy Kraków, aby wraz z naszym partnerem i dystrybutorem naszych produktów, Studiem Podłóg Grodex, wziąć udział w Festiwalu Wnętrz. Podczas dwudniowej imprezy stolicę małopolski odwiedzili nie tylko miłośnicy niebagatelnych rozwiązań aranżacyjnych, chcący dowiedzieć się czegoś na temat aktualnie obowiązujących trendów, lecz także architekci z całej Polski. Wydarzeniu towarzyszyły, m.in. szkolenia czy prelekcje poświęcone branżowym, wnętrzarskim tematom.

Nasze stoisko i tym razem cieszyło się ogromną popularnością. Na odwiedzających czekały wszystkie trzy nowości w naszej ofercie – nowe barwy Color Inspiration, nowy produkt Retro Collection, a także dedykowana architektom FertigDeska Design Experience. Nasi eksperci przez cały targowy weekend chętnie udzielali porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji naturalnych podłóg, pomagali również w wyborze produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb przyszłych użytkowników.

Bardzo dziękujemy za czas spędzony wspólnie w Krakowie!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.